Propozycja sesji terapeutycznych i koncertów relaksacyjnych opartych na masażu dźwiękiem i wykorzystujących właściwości mis i gongów tybetańskich

W ofercie wykonywanych usług znaleźć można:

INDYWIDUALNE:

 

GRUPOWE:

W spotkaniach może uczestniczyć określona liczba ludzi. Uczestnicy przyjmują wygodną pozycję leżącą, lub siedzącą. Spotkanie ma formę koncertu relaksacyjnego na misy, gongi i   dzwonki.

Indywidualne sesje masażu dźwiękiem trwają około 1 godziny, a przebieg każdej z nich dostosowany jest do indywidualnych cech i potrzeb osoby poddawanej zabiegowi. We wszystkich wyróżnić można pewne cechy wspólne.

Osoba korzystająca z pozytywnych właściwości mis tybetańskich przyjmuje komfortową pozycję. Masowane są różne części ciała, w zależności od potrzeb. W czasie sesji osoba masowana pozostaje w ubraniu, zdejmuje jedynie buty, gdyż właśnie od stóp zaczynamy masaż.

Masaż dźwiękiem może być również wykonywany na siedząco. Daje to możliwość korzystania z masażu między innymi kobietom w ciąży oraz osobom na wózkach.

Oprócz mis, w czasie masażu dźwiękiem mis tybetańskich, stosowany jest również dźwięk gongu Fen.

Indywidualne sesje z misami grającymi mogą być doskonałym prezentem urodzinowym lub świątecznym, jaki możemy sprawić bliskiej osobie by polepszyć jakość jej życia.

Grupowe koncerty na misy i gongi tybetańskie mogą być zorganizowane na potrzeby wyjazdów integracyjnych, spotkań biznesowych, towarzyskich, lub rodzinnych.

Możliwe jest zorganizowanie sesji terapeutycznych, lub koncertów relaksacyjnych, w miejscu Twojego zamieszkania (warunki i koszt dojazdu ustalane są indywidualnie).

 

CENNIK

Anhad – Sound Relax nie posiada cennika na swoje usługi. Nie dzieje się tak jednakże dlatego, że nasze działania są tak bezcenne. Koszt każdej sesji, zarówno indywidualnej jak i zbiorowej, ustalany jest na rozmowie wstępnej.

Zapewniam Cię, że nawet jeśli Twój plan budżetowy nie zawiera w sobie tego typu aktywności – stać Cię na skorzystanie z moich usług. Skontaktuj się ze mną by się tym przekonać.

Rabaty na masaże indywidualne, już przy rezerwacji 5 sesji.