Śpiew komety 67P Czuriumow – Gierasimienko

2014 December 3

Misja Rosetta rozpoczęła się w 2004 roku. Wtedy to została wystrzelona sonda Philae, której przeznaczeniem było londowanie na komecie 67P Czuriumow – Gierasimienko. Doszło do tego 12 listopada 2014 roku. Planowane zakończenie misji to 31 grudnia 2015 roku. W między czasie zaplanowane jest zbieranie danych przesłanych przez lądownik. Więcej informacji znajdziesz tutaj. Ale dlaczego o […]

W cztery strony świata

2014 November 29

15 listopada w Konińskim Domu Kultury odbyła się coroczna impreza dla najmłodszych mieszkańców miasta ,,Czary mary”. W tym roku hasłem przewodnim wydarzenia było ,,W cztery strony świata”. Uczestniczyłem w tym wydarzeniu  i miałem przyjemność zaprezentować przybyłym osobom instrumenty z rodziny idiofonów, czyli misy “tybetańskie” i gongi. Link do strony Konińskiego Domu Kultury.

Andrzejki i Mikołajki z twórczymi warsztatami

2014 November 15

Dwa terminy: 28-30 listopada 2014 r. i 05-07 grudnia 2014 r. Warsztaty i sesje indywidualne, które rozwiną Twoją moc i realizację marzeń. Mazowsze, Nowy Karolinów, gm. Puszcza Mariańska. Zapraszamy na odnajdywanie, budowanie i wzmacnianie własnej mocy do: • kreowania swojej rzeczywistości • szybszego i skuteczniejszego osiągania swoich celów • twórczego i szybkiego rozwiązywania problemów dnia […]

W cztery strony świata – zapowiedź

2014 November 10

W sobotę 15 listopada Anhad Soundrelax wystąpi w Konińskim Domu Kultury. Popularne wśród dzieci i rodziców od kilku lat wydarzenie, znane bardziej jako tematyczne „Czary mary”, wraca na afisz. Wernisaż, konkursy, zabawy, słodka niespodzianka, jak również wielokulturowa fotografia i nagrody za najbardziej pomysłowe przebranie, oraz koncert na misy i gongi tybetańskie to tylko część atrakcji. […]

Dark Joga Warsztaty Relaksacja

2014 November 2

Zapraszamy na warsztaty jogi, które poprowadzi Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska, autorka książki „W cudzych butach”. Na zakończenie sesji koncert relaksacyjny.  

Zajęcia z podopiecznymi Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Marianowie

2014 September 26

Praca z misami dźwiękowymi wykorzystująca ich pozytywne własciwości, doskonale sprawdza się jako uzupełnienie różnych form terapii i zajęć rehabilitacyjnych. Link do strony OREW.  

Powakacyjne spotkanie, relaksacja, misy, gongi, joga

2014 September 19

Po wakacyjnej  przerwie i podróżach, spotkaliśmy sie ponownie  by wspólnie porelaksować się przy vibracjach mis i gongów. Piątkowy wieczór, pełna sala i przyjazna atmosfera . Obejrzyj więcej zdjęć ze spotkania w galerii.

Z cyklu masaż misami “tybetańskimi” na łonie natury – Weronika

2014 September 9

Lato tego roku podarowało nam trochę ciepłych i słonecznych dni. Nie ukrywam, że bardzo chętnie wykorzystuję dobrą aurę, by wykonać masaż dżwiękiem na łonie natury. Szelest liści na wietrze i śpiew ptaków są za każdym razem doskonałym dopełnieniem sesji z misami. Łącząc przyjemne z pożytecznym tym razem spotkałem się z Weroniką.